KONST / Litografier / Färglitografier 3358101
nr 335 8101
Georges Laporte
(1926-2000), Frankrike
Färglitografier , 3st, Georges Laporte, (onumrerade)
GeorgesLaporte, fransk bildkonstnär född 1926, död 2000.
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 november 2004
400 kr
350 kr
400 kr
Georges Laporte
Läs mer om Georges Laporte